Shiba Inu (Shib)

5
(7)

Shiba Inu yani Shib Coin fiyat, analiz ve günlük TL fiyatlrı yer almaktadır.

SHIBA INU (SHIB) Nedir?

Bir zamanlar çok özel bir köpek varmış. Bu köpek bir shiba inu idi ve bu köpek, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insana, üzerinde köpeğin imajının bulunduğu jetonlara para yatırmaları için ilham verdi.

SHIBA INU web sitesine göre, SHIB “DOGECOIN KILLER” dır ve merkezi olmayan bir borsa olan kendi ShibaSwap’lerinde listelenecektir.

binance

SHIBA INU’nun Kurucuları Kimlerdir?

SHIBA INU WoofPaper’ın ekibinin SHIB’i oluşturmasının üç nedeni vardır:

  1. “Sıfırdan başladık, sıfırla.”
  2. “Shib’in arkasındaki parlak beyinler daha önce hiç işbirliği yapmamıştı.”
  3. “Shiba Inu Köpeklerini seviyoruz.”

SHIBA INU’yu Benzersiz Yapan Nedir?

SHIBA INU web sitesi, dünyanın her yerinden köpeklerden ilham alan sanatçıları SHIBA INU topluluğunu NFT pazarına getirirken “sanatsal Shiba hareketini” teşvik etmeye davet ediyor.

SHIBA INU, Shiba Inu Rescue Association ile gerçek, canlı Shiba Inu köpeklerini kurtarmak için bağış toplamak amacıyla Amazon Smile kullanarak bir kampanya da oluşturdu.

Dolaşımda Kaç SHIBA INU (SHIB) Parası Var?

SHIBA INU web sitesi , toplam token arzının% 50’sini Uniswap’e kilitlediklerini ve “anahtarları attıklarını” belirtiyor! Kalan% 50 “Vitalik Buterin’e yakıldı”.

SHIBA INU web sitesinde, “serbest bırakılan ve yeniden piyasaya sürülmeyen” LEASH, “Dogecoin Katili” (Mayıs 2021 itibariyle henüz mevcut olmayan) BONE’de açıklanan başka birkaç token daha var.

WoofPaper, SHIB to DIG for BONES veya ShibaSwap, hatta tokenlerinizi BURY kullanacağınızı belirtiyor. “Eğitmenler” Shibas’larına jetonları takas etmeyi de öğretebilir – tüm bu eylemler, #SHIBARMY’nin KEMİKLER için BURYING veya DIGGING seçeneğine sahip olduğu Puppy Pools’a yerleştirilen “Returns” yaratır.

Mayıs 2021’in başında, Shiba Inu gibi köpek-meme jetonları yüz milyonlarca dolarlık işlem hacimlerini gördü .

13 Mayıs’ta, (geliştiriciler tarafından token arzının yarısı verilen) Vitalik Buterin, Hindistan’ın COVID yardımına yardımcı olan bir fona bu tokenlerin büyük bir kısmını bağışladığını duyurdu . SHIBA geliştiricileri, Buterin’in tokenlerini satacağını tahmin etmemişlerdi, bu nedenle yardım fonu (18 Mayıs itibariyle), parayı SHIB pazarındaki piyasa şoklarını önlemeden yardım için kullanmak için tokenları nasıl satacağını araştırmak zorunda kalacak. Buterin’in duyurusunun haberinde SHIB% 44 düştü.

SHIBA INU Ağı Nasıl Güvende Tutulur?

22 sayfalık SHIB’nin WoofPaper’ına göre SHIB, halihazırda Proof-of- Stake’e geçiş yapan bir iş kanıtı blok zinciri olan Ethereum’a dayanıyor .

SHIBA INU’yu (SHIB) Nereden Satın Alabilirsiniz?

SHIB, diğer borsaların yanı sıra Huobi, Binance, Gate.io, Uniswap ve OKEx’te listelenmiştir.

Shiba Coin Satın Al

binance

shiba inu coin

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.