Eyup Spot

2.8
(24)

Eyup Spot adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:76, Buca – İzmir

Telefon : 0542 732 80 20

Eyup Spot Yol Tarifi

EYUP SPOT

Eyup Spot İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:76, Buca – İzmir olan Eyup Spot, işletmesine 0542 732 80 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eyup Spot ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eyup Spot yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eyup Spot hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eyup Spot ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eyup Spot ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eyup Spot için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eyup Spot bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eyup Spot sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Eyup Spot Yorumları

  1. yalan dolan olaylarında kaliteli bi yer arıyorsanız daha iyi bi spotçu bulamazsımız

  2. Spotisi yapan yerlerin en güvenli olanı kesinlikle önceliği müşteri memnuniyeti olan bir isletme

  3. Bayagi yardımcı oluyor malının arkasında bizim oradan aldığımız buzdolabı için iki üç kere gidip geldi olmayınca da hiç bir şey demeden yeni buzdolaabi verdi.

Yoruma kapalı.