Emir Spot

4.3
(28)

Emir Spot adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 206/21. Sk. No:3, Buca – İzmir

Telefon : 0554 400 04 81

Emir Spot Yol Tarifi

Emir Spot

Emir Spot İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 206/21. Sk. No:3, Buca – İzmir olan Emir Spot, işletmesine 0554 400 04 81 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emir Spot ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Emir Spot yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Emir Spot hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Emir Spot ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Emir Spot ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Emir Spot için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Emir Spot bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Emir Spot sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Emir Spot Yorumları

  1. Bugün alış veriş yaptım gerçekten fiyatlar gayet uygun ve çok saygılı arkadaşlar teşekkür ederim

  2. Koltuk takımı için gerçekten çok teşekkür ederim numalarınız silindiği için ulaşamadım burdan teşekkür etmek istedim fiyat ve kalite olarak gerçekten çok iyi bol kazançlar ????????????

  3. Gerçekten başarılı ürünler satıyor işletmecisi barış bey de çok İyi bir esnaf her şey için teşekkür ederiz

  4. Aradığım anda eşyaları kapı önünden aldılar herşeyle eksiksiz alâkadar oldular ve çok saygılı insanlar

  5. Gerek Barış Bey olsun gerekse Mücahit Bey çok yardımcı oldular. Güvenilir ve işinin arkasında duran insanlar. Hayırlı işler diliyorum.

Yoruma kapalı.