Blumenladen Kornblume

3.6
(47)

Blumenladen Kornblume adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Invalidenstraße 148, Berlin – Germany

Telefon : 030 28598543

Blumenladen Kornblume Yol Tarifi

Blumenladen Kornblume

Blumenladen Kornblume Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Invalidenstraße 148, Berlin – Germany olan Blumenladen Kornblume, işletmesine 030 28598543 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blumenladen Kornblume ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blumenladen Kornblume yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blumenladen Kornblume hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blumenladen Kornblume ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Blumenladen Kornblume ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blumenladen Kornblume için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blumenladen Kornblume bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blumenladen Kornblume sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Blumenladen Kornblume Yorumları

 1. Ne harika bir dükkan – sevdiklerimin her zaman sevdiği ve onları mutlu ettiği her zaman harika buketler. Geniş seçim ve harika düzenlemeler, güzel dekorasyonlar, güzel servis – Daha fazla memnun olamazdım ve her zaman geri gelmek isterim.

  çok teşekkür ederim

 2. Bazen çok güzel çiçekler, ancak fiyatlar için açıkça overpriced. Görünüşe göre elverişli konum burada kullanılıyor.
  Ve iş arkadaşlığa gelince, yapılacak çok şey var.
  Bir müşteri olarak, “self servis yok” işaretini gözden kaçırdıysanız, kendinizi aşırı, kibirli bir tonla başkalarına kaptırmanıza izin vermek zorunda değilsiniz.
  Diğer aile üyeleri de benzer deneyimler yaşamıştır.
  Maalesef bölgede kendimi daha rahat hissettiğim dükkanlar var. Burada etrafında bir yay yapıyorum.

 3. Ne yazık ki, önceki konuşmacıya katılıyorum: Dükkan çok güzel ama çok pahalı. Ve evet, personel bir dayatmadır. Patron görünüşe göre Mitte lokasyonunun başına gitti. Hala çalışanlarının kibirli, arsız davranışlarını örtbas ediyor.

Yoruma kapalı.