Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis

4.4
(28)

Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Konak, 878. Sk. No:26, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 445 19 45

Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis Yol Tarifi

ÇETİN Emsan-Korkmaz Yetkili Servis

Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Konak, 878. Sk. No:26, Konak – İzmir olan Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis, işletmesine (0232) 445 19 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Çeti̇n Emsan Korkmaz Yetkili Servis Yorumları

  1. Müthiş müşteriye ilgi var ve bol çeşit aradığın herşeyi bulabiliyorsun.

  2. Taner marka elektrikli ızgaramın ızgara kısmı paslanmıştı, yedek buldum. Pek çok kritik parça da var mutfağa dair Tamir de yapılıyor

  3. Tencere, tava, çaydanlık ıvır zıvır malzemelerin bütün parçalarını bulabilirsiniz. Fakat müşteriye ilgi yok. Tamir işleride yapıyorlar.

  4. Gerçekten mükemmel bir usta herkese tavsiye ederim..

  5. Çok eskiden tanıdığım bir arkadaşım yıllardır bu işi hakkınla yapıyor çok teşekkür ediyorum ❤❤

Yoruma kapalı.