Pubg Mobile İndir

4.5
(13)

En İyi Mobil Battle Royale Oyunu!

Android için FPS oyunu, dünya çapında on milyonlarca indirme ile birçok ülkede 1. sırada yer almaktadır. Pubg Mobile oyun neden bu kadar çekici? İncelemek için makaleyi okuyun.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG olarak da bilinir), hem PC hem de Xbox sürümleriyle dünya çapındaki oyun topluluğunda çok popülerdir. Mobil oyunların hızla büyümesi ile PUBG geliştiricileri fırsatları değerlendiriyor ve oyunculara PUBG mobil apk sürümünü sunuyor. Yatırım yapmak için zaman ayırmaya değer mi? Pubg Mobil İncelememizden geçtikten sonra uygun bir cevaba sahip olacaksınız.

PUBG nedir?

Basitleştirmek için PUBG bir atış oyunudur. Japon bir yönetmen tarafından yönetilen ve 2000 yılında vizyona giren “Battle Royal” filminden esinlenilmiştir. Yüze kadar oyuncu serbest düşüşle paraşütle atlayıp ıssız bir adaya iniş yapar. Ardından, birbirleriyle savaşmak için silah ve diğer gerekli teçhizatı arayacaklar.

Bu oyunu oynamak için hangi stratejiyi seçebilirsiniz. Bire bir savaşta koşabilir, saklanabilir, pusuya düşebilir, tuzak kullanabilir veya hepsi bir arada olabilirsiniz. Tek bir hayatta kalan (veya oyun modunuza bağlı olarak 4 kişilik tek ikili / takım) olduğu için, görev diğer tüm oyuncuları (veya takımları) ortadan kaldırdığınızda tamamlanır.

İndirmek İstediğiniz PubG Versiyonu Seçiniz

minecraft

Minecraft

Minecraft, orijinal olarak Markus “Notch” Persson tarafından yaratılmış bir sanal alan video oyunudur. Bu tarafından…

İncele & İndir
pubg new state apk indir

PubG New State

Battle Royale’in Ötesinde PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un (PUBG) arkasındaki şirket olan PUBG Studio tarafından geliştirilen yeni Battle…

İncele & İndir

PUBG Mobile Apk Hakkında

pubg mobile apk indir

PUBG ilk olarak bir Koreli şirket tarafından PC’de piyasaya sürüldü ve bir yıl sonra Xbox’ta resmi olarak piyasaya sürüldü. PUBG Mobile APK , dünyanın en büyük gelirli Çin oyun şirketi Tencent tarafından tanıtıldı. Farklı bir oyun yapımcısı tarafından geliştirilmesine rağmen oyun, içerik olarak PC ve konsol sürümleriyle aynı deneyimi getiriyor.

PUBG Mobile APK, sadece PC sürümüne benzeyen grafikleri ve oynanışı nedeniyle değil, aynı zamanda tamamen ücretsiz olduğu için de hemen büyük bir hit haline geliyor. Bu hayatta kalma oyunu, birçok ülkede en iyi Android ve iOS oyun sıralamasında yer aldı ve sadece iki haftalık sürümden sonra on milyonlarca indirildi. PUBG Mobil APK’yi bu makalenin sonunda indirebilirsiniz.

Grafikler

Daha önce PC veya Xbox’ta PUBG oynadıysanız, PUBG Mobile’ın grafiklerinin daha basitleştirici bir şekilde ayarlandığını çabucak anlayacaksınız. Evlerin içinde artık her şey oldukça boş ve küçük görünüyor.

Oyunun dokusu bile azaldı. Örneğin oyunun açılış kısmında oyuncular paraşütle atladığında adanın detaylarını normalde PC versiyonunda gördüğünüz gibi net bir şekilde belirleyemiyorsunuz. Bunun yerine tüm sahneler sisle kaplıdır. Ancak oyunun detayları cep telefonunun küçük ekranına göre hala yeterli seviyede.

Ses tasarımları

Ses, oyunun başarısına katkıda bulunan birçok şeyden biridir. Özellikle atış oyunlarında, çevrenin hareketini dinlemek veya düşmanın ayak seslerini dinlemek çok önemlidir. Oyuncuların düşmanların hareketini algılamasına ve maçta avantaj yaratmasına yardımcı olabilir.

En gerçekçi seslerle “Battle Royal” dünyasına çekileceksiniz. Üretici, PUBG Mobil APK’daki tasarımlara büyük özen gösteriyor. Düşmanın ayak seslerinin yoğun kıkırdamasını duyabilirsiniz. Silah sesinin sesini uzaktan dinleyebilirsiniz. Gezinme, eğilme ve emekleme gibi farklı duruşlar ve hareketler… farklı sesler çıkarır, böylece rakibin hareketlerini yargılayabilirsiniz.

Oynanış

Yukarıda bahsedildiği gibi PUBG Mobile APK oynanışı, Xbox sürümünden neredeyse hiç farklı değildir. Tek başına, mükemmel bir çift (ikili) veya dört kişilik (takım) bir takımda oynamayı seçebilirsiniz. Oyunun sadece bir sahnesi var. Oyuncular adaya dağılmış silahları ve ekipmanları arayacak ve ardından birbirlerini avlayacaklar. Amacınız hayatta kalan son kişi olmaktır.

PC ve Xbox sürümlerini hiç deneyimlemediyseniz, Forcefield, PUBG ve diğer benzer oyun başlıklarında bulunan bir oyun öğesidir. Güvenli bir alanla sınırlı, içindeki tüm oyuncuların sağlığını kaybetmesine neden olan bir hasar alanıdır. Ana amacı yakın dövüşü hızlandırmak ve maçın maksimum süresini sınırlamaktır.

Forcefield, neredeyse tüm hayatta kalan oyuncuları belirli bir süre sonra toplayan ve “yabancıları” ölümüne savaşmaya zorlayan bir “açlık döngüsü” gibidir. Onsuz, savaş sonsuza dek sürecek, özellikle birçok oyuncu oyuna girmek yerine zamanın geçmesini bekleyen “gizli bir köşede” “kamp yapmayı” tercih ettiğinde.

Ayrıca PUBG Mobile APK, yalnızca resmi PC sürümünde bulunan tırmanma yeteneklerini de ekler. Oyunda ayrıca, oyun oynarken kulaklık takmayanlar veya hoparlörleri açmayanlar için ayak seslerini ve silah ateşini gösteren işaretler gibi mobil oyuncuları desteklemek için bazı mini harita ayarları vardır.

Bu oyunun bir diğer heyecan verici yanı ise gerçek oyuncular dışında; bazı NPC’lerle karşılaşabilirsiniz. Oyunla tanışabilmeleri için yeni oyuncuları desteklemeye yardımcı olurlar. Oyuncunun seviyesi ne kadar yüksekse, NPC’lerin ortaya çıkma şansı o kadar düşük olacaktır. Bunun yerine, daha gerçek oyuncular değiştirilecek.

Kontrol

Bu, yalnızca PUBG’nin değil, her durumda çeviklik gerektiren FPS (Birinci şahıs nişancı) oyunlarının da en büyük rakibi. Her eylem, ekrandaki dokunmatik düğmeler aracılığıyla gerçekleştirilir, bu da özellikle çekim sırasında kontrolü ele alırken birçok zorluğa neden olur.

Düşman mermilerinden kaçınmak için doğru şekilde ateş edemez ve esnek bir şekilde hareket edemezsiniz ve bunun tersi, atış desteği etkin olsa bile. Kontrolleri değiştirebilir, böylece hem ekranın kenarlarından kaçabilir hem de çekim yapabilirsiniz, ancak alışmak çok zaman alacaktır.

Mobil için gereklilik

PUBG Mobile, Android ve iOS’ta yayınlandı. Android sürümü Android 5.1.1 gerektirir ve en az 2 GB RAM’e sahipken, iOS sürümü iPhone 6 ve iOS 11 veya üzerini gerektirir.

Son sözler

PUBG Mobile APK , çoğu oyuncunun orijinal olarak PC ve Xbox’ta edindiği gerçek deneyimleri sunar. Bununla birlikte, yeni başlayanların ve hatta yetenekli oyuncuların tam kontrolü ele geçirmesini zorlaştıran bazı kontrol sorunlarından hala muzdariptir.

Üretici her ay olduğu gibi yeni bir güncelleme sunuyor. Oyunculara en fantastik deneyimi yaşatmak için yeni özellikler ve iyileştirmeler geliştirildi. PUBG Mobile APK ile yorulabilir ama biraz da sıkılmayabilirsiniz.

Eski bir söz vardır: “Sadece pratik mükemmelleştirir”. Ve her durum için doğru olduğunu düşünüyorum. PUBG’de yeniyseniz, kaçırmamanız gereken harika bir oyun. PC veya Xbox’ta PUBG oynama deneyimleriniz varsa, PUBG Mobil APK’yi denemelisiniz. Umarım ona çok fazla bağımlı olmazsınız.

Yenilikler

Karakin
1. Harita Büyüklüğü: 2km × 2km, kuru iklim, kayalık açık alan.
2. Dağlarda 64 oyuncuya kadar uzun menzilli tüfek savaşları, strateji gerektiren şehir savaşları ve karanlık yeraltında gerilim dolu savaşlar yaşayacaksınız.
3. Yeni Eklenen Yıkım Bölgesi, Karakin’in binalarını anında küle dönüştürebilen mor bir bölge.
4. İç mekanlarda dövüşmeyi daha eğlenceli hale getirmek için İnce Duvar Mermi Delme Eklendi!
5. Yeni Ateşli Silah: Panzerfaust
6. Yeni Atılabilir: Yapışkan Bomba

Pubg Mobile İndir

apk oyun indir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Pubg Mobile İndir Yorumları :

  1. Pubg mobile uc hilesi almak istiyorum. Sınırsız uc hilesi için ne yapmak gerekiyor? adım adım tarif eder misiniz?

Yoruma kapalı.