PubG Mobile Lite

4.6
(30)

PUBG MOBILE LITE, hızlı tempolu maçlara ve 60 oyuncu için yapılmış daha küçük bir haritaya sahiptir ve geleneksel PUBG MOBILE ortamında daha heyecan verici bir savaş deneyimi sunar. Görev gerektirdiğinde, hayatta kalmak için savaş alanında özgürce ateş edin!

Unreal Engine 4 ile oluşturulan bu PUBG MOBILE sürümü, boyut olarak daha küçüktür ve daha az RAM’e sahip daha fazla cihazla uyumludur, ancak dünya çapında milyonlarca hayranın ilgisini çeken harika deneyimden ödün vermeden! 

PUBG MOBILE LITE

pubg mobile lite apk indir

60 oyuncu grafiksel olarak zengin 2 km x 2 km’lik bir adaya paraşütle atlayarak kazanan her şeyi alır. Oyuncular, ayakta kalan son oyuncu olmak için sürekli daralan bir oyun alanında savaşırken kendi silahlarını, araçlarını ve malzemelerini toplamak zorundadır. İnmeye hazırlanın ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın.

Yüksek Kaliteli Grafikler ve HD Ses

Güçlü Unreal Engine 4, çarpıcı ayrıntılar, gerçekçi oyun efektleri ve taktiksel aksiyon türü için mükemmel olan devasa bir HD haritayla dudak uçuklatan bir görsel deneyim yaratır. Yüksek kaliteli ses ve zengin 3D ses efektleriyle oynarken savaş alanında ateş etmekten çekinmeyin.

Arkadaşlarla Takım Kurun

Savaş planınızı sesli sohbet yoluyla koordine etmek ve düşmanlarınız için mükemmel pusu kurmak için arkadaşlarınızı davet edin ve ekip kurun. Arkadaşlarınızın yardıma ihtiyacı olduğunda aramayı cevaplayın veya Klan görevi geldiğinde üzerinize düşeni yapın!

Adil Oyun Ortamı

Güçlü hile önleme mekanizmaları, tüm PUBG MOBILE LITE oyuncuları için eğlenceli ve adil bir ortam sağlar.

Yenilikler

Varenga’nın ilk karı ve birçok karlı özelliği
Snowboard’u bekliyor : Yeni oyun! Yokuş aşağı
Kış Festivali “Özel”: Dondurulmuş Yumurta! Hayat kurtaran bir Buzdan Heykel bariyeri için onu yere atın
Kış Kalesi: Yeni bir bölgede teçhizatınızı ve maceranızı kapın
Lobi ve Spawn Adası
Evrensel İşaretinde Kış Festivali titreşimleri : Gerçek zamanlı işaret, takım arkadaşlarınıza daha doğru savaş bilgileri verir.

PubG Mobile Lite İndir

apk oyun indir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca PubG Mobile Lite Yorumları

Yoruma kapalı.