Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

3.4
(30)

Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, 205. Sk. No: 16/A, Buca – İzmir

Telefon : 0505 030 37 60

Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Özel Tınaztepe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, 205. Sk. No: 16/A, Buca – İzmir olan Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, işletmesine 0505 030 37 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Özel Tınaztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Yorumları

  1. Allah korusun buradan. Bir kanal tedaviniz 4 ay bir protez yaptırımınız 1 yıl sürsün istiyorsanız, dolgu yaptırdığınız dişiniz yaptırmadan önceki halinden daha çok acısın istiyorsanız gidin. Sağlığınızı düşünüyorsanız uzak durun.

    Yoruma Yanıt Mayetinde: Nasıl iş yaptığınızın başka bir kanıtı, ben sizin hastanenizde tedavi oldum, kayıt almamış olmanız sizin probleminiz. Ayrıca hastanenizde 4 ay kanal tedavisi süren bir hastanız vardır çünkü kendisi 1. dereceden akrabam olmaktadır. İnsanlara “iftira atıyor” tarzı bir suçlama yapmanız doğru değil bunun aksine olumlu olumsuz yorumları kabul edip yapıcı eleştiri olarak almanız gerekmektedir çünkü sağlık hizmeti veriyorsunuz hastalarınızı hasta gibi değil de müşteri gibi görmeyi bıraktığınız zaman umarım her şey düzelecektir. İsim verip kimseyi rencide etmek istemiyorum ancak hastanenizde belli başlı çalışanlardan bazıları her türlü yoruma karşı sanki mahalle kavgası etmeye çalışır gibi cevap veriyor kurum olarak vizyonunuzu gözden geçirmeniz gerekli.

  2. Bu iki yildizi sadece ordaki personel calisanlara veriyorum guler yuzlu yakin olmalarina veriyorum diş yaptrdim hic memnun degilim yaptirdigima bile cok pisman oldum verdigim paraymi uzuleyim cektigim aciyami ve dahalen aci cekiyorum

  3. çok berbat bir yer sakın gitmeyin.çalışanları ciddiyetsiz.protezi düşen dişi oturtmaya gittim sağlam dişi bozdular.

  4. Burda gömük yirmilik dişimi çektirdim, çok korkmama rağmen çekimde hiç ağrı olmadı daha sonrada annem kaplamalarini burda yaptırdı. İkimizde memnun kaldık tedaviden. Tedaviyi gerçekleştiren hasan beye ve diger çalışanlara teşekkürler.

  5. para tuzağı, ticarethane. diş yaptılar diş dediğim alçıyla diş. Doktor yok rezalet bir yer. asla tavsiye etmiyorum hakkımızı helal de etmiyoruz. haram zıkkım olsun.. Bana dolgu yaptılar haftası dolmadan düştü. Anneme ise zilkonyum adı altına başka bir şey kullanmışlar.

Yoruma kapalı.