Tatlıses Çiğköfte

3.9
(103)

Tatlıses Çiğköfte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış, Menderes Cd. No: 166/B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 487 63 23

Tatlıses Çiğköfte Yol Tarifi

Tatlıses Çiğköfte

Tatlıses Çiğköfte İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış, Menderes Cd. No: 166/B, Buca – İzmir olan Tatlıses Çiğköfte, işletmesine (0232) 487 63 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tatlıses Çiğköfte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tatlıses Çiğköfte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tatlıses Çiğköfte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tatlıses Çiğköfte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tatlıses Çiğköfte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tatlıses Çiğköfte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tatlıses Çiğköfte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tatlıses Çiğköfte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 103

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Tatlıses Çiğköfte Yorumları

  1. Basık bir mekan tuvaletleri bile yok çalışanlar hiç güleryüzlü değil al da git çabasındalar tavsiye etmiyorum.

  2. Işaretlenirse çok içten insanlar çok içten lezzet çok çok güzel Bence mükemmel ötesi bir yer

  3. Hayatımda yediğim en kötü çiğ köfteydi. Tam kapanma pandemi zamanı aldık ama verdiğimiz paraya göre çok azdı ve içinde maydanoz biber duruyordu güzel yoğurulmamıstı. Bir daha da asla tercih etmeyeceğim.

Yoruma kapalı.