Eczane Tunalı

3.5
(4)

Eczane Buca Tunalı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, 223. Sk. No.51, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 482 28 78

Eczane Buca Tunalı Yol Tarifi

Eczane Buca Tunalı

Eczane Buca Tunalı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, 223. Sk. No.51, Buca – İzmir olan Eczane Buca Tunalı, işletmesine (0232) 482 28 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eczane Buca Tunalı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eczane Buca Tunalı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eczane Buca Tunalı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eczane Buca Tunalı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eczane Buca Tunalı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eczane Buca Tunalı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eczane Buca Tunalı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eczane Buca Tunalı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Eczane Tunalı Yorumları

  1. Bu ada En eski eczanelerden biridir merkezi konumda gayet samimi yardım severler tebrik ederim esnaf gibi esnaf desem yeridir

Yoruma kapalı.