Mesut Balik & Pisirici Buca

4.5
(21)

Mesut Balik & Pisirici Buca adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yenigün, 254. Sk. 34/a, Buca – İzmir

Telefon : 0507 375 47 70

Mesut Balik & Pisirici Buca Yol Tarifi

mesut balik & pisirici buca

Mesut Balik & Pisirici Buca İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yenigün, 254. Sk. 34/a, Buca – İzmir olan Mesut Balik & Pisirici Buca, işletmesine 0507 375 47 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mesut Balik & Pisirici Buca ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mesut Balik & Pisirici Buca yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mesut Balik & Pisirici Buca hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mesut Balik & Pisirici Buca ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mesut Balik & Pisirici Buca ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mesut Balik & Pisirici Buca için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mesut Balik & Pisirici Buca bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mesut Balik & Pisirici Buca sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Mesut Balik & Pisirici Buca Yorumları

  1. Balık deyince aklınıza gelen ilk yer olsun.Buca için bulunmaz bir yer tüm deniz urunleri var.İlgi alaka on numara tam esnaf

  2. Süper balik pisiriyorlar tavsiye ederim.tüm deniz ürünleri var eve araba ile teslim ediyorlar hem çabuk hemde sıcak sevdim burayı.Mesut beye teşekkür ederim.

  3. Mesut bey balığı kendisi çok kısa zamanda teslim ediyor lezzet olarakta fiyat olarakta uygun tavsiye ederim

  4. Balıklar süper ellerine sağlık mesut bey herşey taze pişirme süper servis hızlı tertemiz Allah hayırlı işler versin

  5. Samimi dürüst temiz bir balık pişiricisi. Mahallemizin Balıkçısı diyebilirim.

Yoruma kapalı.