Café & Restaurant Spreeblick

4.2
(593)

Café & Restaurant Spreeblick adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Propststraße 9, Berlin – Germany

Telefon : 030 2425247

Café & Restaurant Spreeblick Yol Tarifi

Café & Restaurant Spreeblick

Café & Restaurant Spreeblick Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Propststraße 9, Berlin – Germany olan Café & Restaurant Spreeblick, işletmesine 030 2425247 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Café & Restaurant Spreeblick ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Café & Restaurant Spreeblick yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Café & Restaurant Spreeblick hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Café & Restaurant Spreeblick ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Café & Restaurant Spreeblick ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Café & Restaurant Spreeblick için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Café & Restaurant Spreeblick bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Café & Restaurant Spreeblick sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 593

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Café & Restaurant Spreeblick Yorumları

  1. Fatura için yarım saat beklemek zorundasın… parayı ne kadar çok istiyorsun? Ve sonra bir ipucu isteyin. dur adamım

  2. Güzel yemek ve iyi servis! Güler yüzlü personel ve güzel konum

  3. Çok sakin ve duygulu bir kurum. Fiyatlar normal. Personel güzel. Her şey çok lezzetli.

  4. Lezzetli yemek. Berlin personeli :-). Harika bir atmosfer. Orada bir şirket gezisinin bir parçası olarak yemek yiyordu.

Yoruma kapalı.