Vodafone Kaan İletişim

3.5
(69)

Vodafone Kaan İletişim adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış, Menderes Cd. No:140-B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 63 97

Vodafone Kaan İletişim Yol Tarifi

Vodafone Kaan İletişim

Vodafone Kaan İletişim İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış, Menderes Cd. No:140-B, Buca – İzmir olan Vodafone Kaan İletişim, işletmesine (0232) 452 63 97 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Kaan İletişim ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vodafone Kaan İletişim yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vodafone Kaan İletişim hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vodafone Kaan İletişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vodafone Kaan İletişim ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vodafone Kaan İletişim için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vodafone Kaan İletişim bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vodafone Kaan İletişim sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 69

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Vodafone Kaan İletişim Yorumları

  1. Güzel ve anlayışlı personel var ilgilendiler işlemi kısa zamanda halettiler yardımcı olmak için elinden geleni yaptı kaan iletisim personeli teşekkür ediyorum.

  2. Güler yüz güzel hizmet hijyenik olduğundan tercih ediyorum

  3. Her gittiğimde ilgi personelle karşılaşmak insana değer verildiğinin gösterilmesi güzel. İlgi alaka süper. Aileme tüm telefonlarını buradan aldım. Ve hiç pişman olmadık. Güvenilir satıcı. Çalışanlardan can beye Ayrıca teşekkür etmek isterim. Kısacası herkese tavsiye edebileceğim bir satış noktası.

  4. Küçük dar bir mağaza. Müşteri memnuniyeti anlayışına dikkat edilmeli. Ayrıca bilgi olarak da fazla donanımlı değiller.

Yoruma kapalı.