Kaya İletişim

4.3
(7)

Kaya İletişim adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yaylacık, Erdem Cd. No: 204/D, Buca – İzmir

Telefon : 0554 525 29 29

Kaya İletişim Yol Tarifi

Kaya İletişim

Kaya İletişim İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yaylacık, Erdem Cd. No: 204/D, Buca – İzmir olan Kaya İletişim, işletmesine 0554 525 29 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kaya İletişim ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kaya İletişim yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kaya İletişim hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kaya İletişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kaya İletişim ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kaya İletişim için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kaya İletişim bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kaya İletişim sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kaya İletişim Yorumları

  1. YAPTIĞI İŞİN ARKASINDA DURMAYAN, ESNAFLIKTAN ANLAMAYAN, KABA, AHLAKSIZ VE SERSERİ İŞ YERİ SAHİBİ YÜZÜNDEN BİR DAHA ASLA VE ASLA TERCİH ETMEYECEĞİM İLETİŞİM MAĞAZASIDIR. KESİNLİKLE KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM. PARANIZ ÇÖPE GİDER.

Yoruma kapalı.

Kaya İletişim

5
(1)

Buca Kaya İletişim adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yaylacık Mah. Erdem Cd. No: 204/D Buca – İzmir

Telefon : +905545252929

Buca Kaya İletişim Yol Tarifi

kaya

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.