Meindentist Praxis Prenzlauer Berg

4.2
(126)

Meindentist Praxis Prenzlauer Berg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kollwitzstraße 62, Berlin – Germany

Telefon : 030 40505757

Meindentist Praxis Prenzlauer Berg Yol Tarifi

MEINDENTIST-Praxis Prenzlauer Berg

Meindentist Praxis Prenzlauer Berg Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kollwitzstraße 62, Berlin – Germany olan Meindentist Praxis Prenzlauer Berg, işletmesine 030 40505757 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Meindentist Praxis Prenzlauer Berg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Meindentist Praxis Prenzlauer Berg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Meindentist Praxis Prenzlauer Berg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Meindentist Praxis Prenzlauer Berg ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Meindentist Praxis Prenzlauer Berg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Meindentist Praxis Prenzlauer Berg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Meindentist Praxis Prenzlauer Berg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Meindentist Praxis Prenzlauer Berg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 126

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Meindentist Praxis Prenzlauer Berg Yorumları

  1. Bayan Dr. Grajetzki empatik, çok vicdanlı ve anlaşılır bir şekilde açıklıyor. Aksine hoş olmayan bir şey yok. Dişçiden korkuyorsan ona gitmelisin!
    Onunlayken kendimi en iyi ellerde hissediyorum. Çok profesyonel!

  2. Super netter Arzt und sehr freundliche Schwestern. Alle sind sehr zuvorkommend und gehen absolut toll mit einem als Patienten um.
    Kann ich wärmstens empfehlen ????

  3. Wir gehen seit fast 10 Jahren hierhin. Trotz der Größe der Praxis immer eine persönliche und sehr freundliche Behandlung.

Yoruma kapalı.