Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz

4.8
(28)

Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Heinrich-Heine-Straße 15, Berlin – Germany

Telefon : 030 27992347

Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz Yol Tarifi

EMS Training fitbox Berlin Moritzplatz

Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Heinrich-Heine-Straße 15, Berlin – Germany olan Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz, işletmesine 030 27992347 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ems Training Fitbox Berlin Moritzplatz Yorumları

  1. Bir yıldır buradayım ve çok heyecanlıyım. Personel her zaman güler yüzlü ve yardımsever, teknik olarak yetkin ve motive edicidir. Sözleşmemi bir yıl uzatacak ve yaklaşan eğitimleri dört gözle bekliyorum!

  2. Sizden her şeyi almaya çalışan arkadaş canlısı koçlar. Randevular güzel ve basit tutulur, stüdyo modern ve temizdir 🙂

Yoruma kapalı.