Kaffee Karamell

3.8
(966)

Kaffee Karamell adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Scharrenstraße 22, Berlin – Germany

Telefon : 030 99199999

Kaffee Karamell Yol Tarifi

Kaffee Karamell

Kaffee Karamell Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Scharrenstraße 22, Berlin – Germany olan Kaffee Karamell, işletmesine 030 99199999 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kaffee Karamell ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kaffee Karamell yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kaffee Karamell hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kaffee Karamell ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kaffee Karamell ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kaffee Karamell için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kaffee Karamell bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kaffee Karamell sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 966

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kaffee Karamell Yorumları

  1. Reklam sayesinde ünlenmiş ve tanınmış bir yer. Yarım saat dışarda Bi saat masada beklemeye kesinlikle değmeyecek bir kahvaltı. Bir özelliği yok her yerde var olan bir kahvaltı.

  2. Rezervasyonsuz asla gitmeyi denemeyin, aksi halde uzuuun bir bekleme süresini göze almış olursunuz. Helal opsiyonun olması ne kadar güzelse, tabakların bir o kadar israf edilmesi haram. Özenle hazırlanan ikramların sadece ucundan bir tadılıp israf edilmesi çok üzücü. Umarım işletme bir şekilde kalan yemekleri değerlendiriyordur. Lütfen tüketemediğinizi paket yaptırıp yanınızda götürün mutlaka. Benim gibi sesli mekanlardan hoşlanmayanlar bu durumu göz önünde bulundurup gidin. Servis süresi çok uzun sanırsam personel yeterli değil o yüzden ya ufak bi atıştırma yapıp gidin veya çokça sabır 🙂

  3. Harika servisi olan çok rahat bir kafe.
    Kahvaltı çok zengin ve lezzetliydi!

  4. Sitede açık olan internete göre ise her yer karanlık. Kapalı. Yazık

Yoruma kapalı.