Öteyaka

4.6
(168)

Öteyaka adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe, Erdem Cd. No: 68/A, Buca – İzmir

Telefon : 0505 319 58 69

Öteyaka Yol Tarifi

Öteyaka

Öteyaka İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe, Erdem Cd. No: 68/A, Buca – İzmir olan Öteyaka, işletmesine 0505 319 58 69 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Öteyaka ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Öteyaka yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Öteyaka hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Öteyaka ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Öteyaka ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Öteyaka için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Öteyaka bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Öteyaka sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 168

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Öteyaka Yorumları

  1. Çok temiz, lezzetli, daha yazmadığım birçok artısı var, şiddetle tavsiye

  2. Küçük ve kaliteli bir aile işletmesi, etten anlıyorlar, çok lezzetliydi

  3. Özellikle Pamuk yemek için gittik. Mantarlı, biberli, yaklaşık 18 saat dinlenmiş antrikot et. Tadı tuzu çok iyiydi. Beklediğimden bir tık daha sertti sadece. Ama yine de çok güzeldi. Ayrıca köftesi ve ciğeri de çok methediliyor. Saat 1 gibi gitmiştik, ciğeri bitmişti. Haberiniz olsun.

  4. Köfte sever biri olarak, köftesini başarılı buldum. Hizmet de iyiydi, baya ilgililer. Dikkat edilmesi gereken nokta, sadece öğle arası açık olmaları. Bu lezzeti mutlaka deneyin

Yoruma kapalı.