Berlin Gym

5
(16)

Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Torstraße 125, Berlin – Germany

Telefon : 0171 1776624

Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte Yol Tarifi

Berlin Gym - Verein der Kampfkünste e.V. (Mitte)

Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Torstraße 125, Berlin – Germany olan Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte , işletmesine 0171 1776624 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Berlin Gym Verein Der Kampfkünste E V Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Berlin Gym Yorumları

  1. Şikayet edecek hiçbir şey yok, amacını tam olarak yerine getiriyor ve beni son derece ileriye götürdü, çok değerli ipuçlarına teşekkür ederim.

  2. Süper motive edici eğitmen / eğitmen, her zaman sorulara cevap veren, zorlu ve çeşitli eğitimler, adil ve arkadaşça beraberlik

  3. Süper motive eğitmenler ve güzel katılımcılar! Herkese yardım etmek için çok zaman ayırın.

  4. Şiddetle tavsiye edilir! Burada tüm seviyeler ve harika bir atmosfer için çok yararlı ve yetkin eğitmenler bulacaksınız.

  5. Süper eğitmen, birbirleri ile çok iyi ve zorlu eğitim, sonuçta harika!

Yoruma kapalı.