Buca Günlük Kiralık Ev

4.8
(5)

Buca günlük kiralık ev ve Bucada günlük kiralık daire ilanları en güncel hali ile sitemizde yer almaktadır. Bucadaki bölgeler arasında buca adatepe günlük kiralık daire seçenekleri yanında buca hasanağa bahçesi günlük kiralık ev gibi çok farklı seçenekler yer almaktadır. Günlük kiralık evler için sunulan ortak özellikler ise klima, doğalgaz, sıcak su, asansör, temizlik, hijyenik ortam, mutfak gereçleri gibi şeyler yer almaktadır. Bucada kiralık ev adres, telefon ve yol tarifi gibi bilgilerin bulunduğu sayfamızda en uygun fiyatlar ile Buca’ da günlük daire kiralayabilirsiniz.

İzmir buca günlük kiralık ev ve daire ilanları arasında bulunan apartman dairesi, müstakil ev, rezidans daire gibi çeşitli özeliklere sahip daire ve seçenekleri yer almaktadır. Günlük kiralık daireler özellikle hijyen koşullarına önem vermekte ve ziyaretçilerini memnun etme adına bu konu üzerinde hassasiyetle durmaktadır. Buca günlük kiralık daire hizmeti veren kurumsal firmalar, her kiralamadan sonra kiralanan evi profesyonel olarak temizletmekte ve dezenfekte etmektedirler. Kullanılan tüm kişisel eşyalar arasında yer alan yastık, çarşaf, yorgan, havlu gibi malzemeler günlük olarak yenilenmektedirler.

Kiralık Ev Özellikleri ve Sunulan Hizmetler

Buca’da kiralayacağınız günlük evlerde her türlü konfor ve ihtiyaç düşünülmüştür. Sunulan olanaklar arasında, ısınma, soğutma, sıcak su, internet, uydu tv gibi teknolojik cihazlar ve eksiksiz banyo ve mutfak ekipmanları bulunmaktadır. Kiralanan evde kısa süreli kalınabildiği gibi tüm bu olanaklar sayesinde uzun süreli de kalmak mümkündür. Mutfak ekipmanları ile yemek yapabilir ve tam bir ev konforu yaşanabilir. Eksiksiz mobilyalar ile de her türlü konfor düşünülmüş olup 1 kişiden 5 kişiye kadar rahatlıkla yaşanabilmektedir. Ayrıca buca kiralık rezidans dairelerde kat hizmeti, eve servis, çamaşır yıkama, kuru temizleme, ütü gibi yardımcı servislere de ulaşmak mümkündür. Buca kiralık seçeneklerinde sunulan özellikler şu şekildedir.

Bahsi geçen olanakları sıralamak gerekirse;

 • Komple mobilya,
 • Her türlü beyaz eşya,
 • Eksiksiz mutfak malzemesi,
 • Isıtma,
 • Soğutma,
 • Havalandırma,
 • Uydu Tv,
 • Klima,
 • İnternet gibi hizmetler sıralanabilir.

Tüm sunulan bu hizmetlere ait giderler kiralama bedeline dahil olup, ek ücret alınmamaktadır. Buca günlük kiralık ev ve daire seçenekleri sunan firma ve emlakçıları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Buca Günlük Kiralık Ev İlanları ve Fiyatları

Sena Konaklama

Buca Sena Konaklama Buca Günlük Kiralık Şirinyer Günlük Kiralık İzmir Günlük Kiralık Daire adres, telefon,…

Volkan Apart

Buca Volkan Apart adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Yıldız, 202/46….

Mavi Residence

Buca Mavi Residence adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Kuruçeşme, 203/38….

Kızıl Rezidans

Buca Kızıl Rezidans Buca adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Yıldız,…

Ömür Evleri

Buca Ömür Evleri Buca Günlük Kiralık Daire Evler adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer…

Ada Residence

Buca Ada Residence Buca adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Kuruçeşme…

Alazsuit

Buca Alazsuit adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Kuruçeşme, 205. Sk….

buca günlük kiralık ev

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca Günlük Kiralık Ev Yorumları

 1. Buca günlük kiralık ev veya daire fiyatları nedir acaba? Saatlik ve günlük daire fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim.

 2. İzmire iş seyahatimde Buca Şirinyerde günlük kiralık evde 3 gün kalmıştım. Çok memnun kaldım. Gayet temiz ve hijyenikti. Tekrar geldiğimde yine tercih ederim.

 3. Bucada günlük kiralık ev ve daire ilanları vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 4. Kısa süreli yada saatlik kiralık ev var mı Bucada? Telefon veya adrese nasıl ulaşırız?

Yoruma kapalı.