Mavi Residence

3
(27)

Buca Mavi Residence adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme, 203/38. Sk., Buca – İzmir

Telefon : 0553 714 35 85

Buca Mavi Residence Yol Tarifi

Mavi Residence

Mavi Residence İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme, 203/38. Sk., Buca – İzmir olan Mavi Residence, işletmesine 0553 714 35 85 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mavi Residence ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mavi Residence yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mavi Residence hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mavi Residence ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mavi Residence ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mavi Residence için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mavi Residence bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mavi Residence sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Mavi Residence Yorumları

  1. Konaklama çok güzeldi çalışanlar samimi sıcak kanlı insanlardı özellikle de bizimle ilgilenen resepsiyondaki Tayfun bey güleryüzlü ve işini severek yapan birisi tavsiye ederim

Yoruma kapalı.