Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh

2.1
(62)

Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Otto-Braun-Straße 78, Berlin – Germany

Telefon : 030 868755755

Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh Yol Tarifi

Mercedes-Benz Bank Service Center GmbH

Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Otto-Braun-Straße 78, Berlin – Germany olan Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh, işletmesine 030 868755755 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.1 / 5. Toplam Oy : 62

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Mercedes Benz Bank Service Center Gmbh Yorumları

 1. Müşteri hizmetleri çok güzel ve çok arkadaş canlısı. Her şey süper gitti. Çok memnun oldum.

 2. Çalışanlar hayal edebileceğiniz en kötü şey. 3 hafta boyunca 2 günde bir aradım ve her zaman öylesine düşmanca ve düpedüz kibirli bir şekilde terk edildim ki bu bir tesadüf olamaz – telefondaki herkes kibirli ve kibirli olana kadar kibirli. Artık bir Mercedes / Smart almayı / finanse etmeyi veya kiralamayı hayal bile edemeyeceğim bir noktaya geldim.
  30 yılı aşkın serbest meslek hayatımda hiç böyle bir müşteri teması yaşamadım (Tanrıya şükür değilim ve olmayacağım !!!!).
  ANLAŞILMAZ………

 3. Aracımı seninle finanse ettiğim için üzgünüm.
  Yıllar boyunca her zaman zamanında ödendi ve transfer ücreti zamanında geri ödendi.

  Son derece kötü hizmet!

  Araç tescil belgemi istediğimde ancak yaklaşık 3 ay sonra ilk yanıt aldım.

  Şahsen, kendimi çok kötü dezavantajlı hissediyorum.

 4. Telefon hizmetinden fazla ödenen paranın para iadesine kadar her şey felaket, 2 hafta bekleyin ve hiçbir şey olmuyor !!!!!!

Yoruma kapalı.