Doğaç Rent A Car

4.1
(20)

Doğaç Rent A Car adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Mahallesi, Menderes Cd. No:30/C, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 438 23 22

Doğaç Rent A Car Yol Tarifi

Doğaç Rent A Car

Doğaç Rent A Car İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Mahallesi, Menderes Cd. No:30/C, Buca – İzmir olan Doğaç Rent A Car, işletmesine (0232) 438 23 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doğaç Rent A Car ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doğaç Rent A Car yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doğaç Rent A Car hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doğaç Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doğaç Rent A Car ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doğaç Rent A Car için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doğaç Rent A Car bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doğaç Rent A Car sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Doğaç Rent A Car Yorumları

  1. Araç kiralamada güvenilir nokta.Hem araçları temiz hem rent a car kaskolu şiddetle tavsiye ederim

  2. Araclarımızın tamamı Rentacar kaskoludur musterilerimize istek doğrultusunda temin ederiz.

  3. BERBATTTT !!!!!

    Kiralamak için ofise gittim kredi kartına bloke işlemleri vs. Olunca sadece 5 dakikalığına bankaya gidip geldim ve döndüğümde arabayı başka birine rezerve edildiğini söylendi. Böyle ticari işletme iş ahlakına aykırı bir durumla karşılaştım ve mağdur oldum. Sonra tekrardan başka bir telefonla aynı firmayı aradığımda kiralayacağım ancak başkasına rezerve ettikleri aracın bulunduğunu söylediler. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Yoruma kapalı.