Evka 1 Taxi

3.9
(302)

Buca Evka 1 Taxi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gaziler, Yavuz Sultan Selim Cd. Pk:35390, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 440 35 34

Buca Evka 1 Taxi Yol Tarifi

Evka 1 Taxi

Evka 1 Taxi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gaziler, Yavuz Sultan Selim Cd. Pk:35390, Buca – İzmir olan Evka 1 Taxi, işletmesine (0232) 440 35 34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Evka 1 Taxi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Evka 1 Taxi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Evka 1 Taxi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Evka 1 Taxi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Evka 1 Taxi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Evka 1 Taxi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Evka 1 Taxi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Evka 1 Taxi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 302

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Evka 1 Taxi Yorumları

  1. Adatep 28/9 no 35 daire 5 en az 6 kere geliyor günde bize benden onlar ben onlardan memnunum

  2. Durak kurucularındanim. Durağimla gurur duyuyorum. Evka 1 halkına 24 saat hizmet vermektedir.

  3. Her zaman taksi bulunmuyor.Organizasyon diğer duraklara nazaran zayıf.

  4. Ne zaman ihtiyacımız olsa durakta taksi yok. Madem durmayacaksınız durağınızda kaldırın taksi durağını bilelim vatandaş olarak orada olmadığınızı…

Yoruma kapalı.