Dr Sonja Tai Zahnärztin

5
(17)

Dr Sonja Tai Zahnärztin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alte Jakobstraße 81, Berlin – Germany

Telefon : 030 2012581

Dr Sonja Tai Zahnärztin Yol Tarifi

Dr. Sonja Tai Zahnärztin

Dr Sonja Tai Zahnärztin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alte Jakobstraße 81, Berlin – Germany olan Dr Sonja Tai Zahnärztin, işletmesine 030 2012581 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Sonja Tai Zahnärztin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Sonja Tai Zahnärztin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Sonja Tai Zahnärztin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Sonja Tai Zahnärztin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dr Sonja Tai Zahnärztin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Sonja Tai Zahnärztin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Sonja Tai Zahnärztin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Sonja Tai Zahnärztin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dr Sonja Tai Zahnärztin Yorumları

  1. Çok nazik ve dikkatli, kapsamlı ve profesyonel olarak mükemmel tedavi. 10 yıldır teşekkürler! Bayan Dr. Tai, diş prosedürlerini hastalara açıklamak için her zaman zaman ayırır. Özellikle diş eti veya kök tedavisi gibi hoş olmayan şeyler söz konusu olduğunda veya köprü ve kuronlar üzerinde çalışmak söz konusu olduğunda, burada uygulamada çok emin ellerdesiniz.

  2. On yıldan fazla bir süredir diş hekiminden diş hekimine geçiyorum ve nihayet doğru diş hekimini buldum: 1. temiz ve sakince çalışan ve 2. dikkatli ama çok dikkatli çalışan. Personel gibi samimi ve sabırlı. Sadece tavsiye ediyoruz!

  3. İşini çok iyi yapıyor ve bana ihtiyacım olmayan herhangi bir şeyi satmaya çalıştığı izlenimini edinmiyorum. Dost yardımcıları da.

  4. Tüm çalışanlar inanılmaz derecede cana yakın. Dr. ile kendinizi evinizde hissedersiniz. Tai çok iyi tavsiye.

  5. Bayan Dr. Tai 3 yıldır güvendiğim diş hekimi. Vaktini alıyor ve dikkatle dinliyor, iyi açıklıyor ve çok empatik. Sabırla ve dikkat çekmeden tavsiyelerde bulunur, çok iyi tavsiyelerde bulunur ve tedavileri kusursuzdur. Takımınız çok iyi ve antrenmanlarda çok iyi ellerde olduğumu hissediyorum.

Yoruma kapalı.