Café Zur Alten Zicke

4.6
(101)

Café Zur Alten Zicke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Am Nußbaum 8, Berlin – Germany

Telefon : 030 28449188

Café Zur Alten Zicke Yol Tarifi

Café zur Alten Zicke

Café Zur Alten Zicke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Am Nußbaum 8, Berlin – Germany olan Café Zur Alten Zicke, işletmesine 030 28449188 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Café Zur Alten Zicke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Café Zur Alten Zicke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Café Zur Alten Zicke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Café Zur Alten Zicke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Café Zur Alten Zicke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Café Zur Alten Zicke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Café Zur Alten Zicke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Café Zur Alten Zicke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 101

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Café Zur Alten Zicke Yorumları

  1. Küçük ve iyi. Rahat müzik. Sevgi dolu hizmet. iyi hissettim. Alex yakınlarında kısa bir mola.

  2. Birkaç sandviç ve biraz kahve içtim. Kafe, eğlenceli dekorasyonlar ve bitişik bir mağaza ile ilginçtir.

    Sandviçler iyiydi. Taze yapılmış ve oldukça iyi. Çalışan kişi zor bir gün geçiriyor gibi görünüyordu ve yemek hakkında çok fazla selam veya bilgi sunmadı. Sandviçlerin büyük olup olmadığı sorulduğunda, sandviç büyüklüğünde oldukları söylendi. sanırım öyleydiler..

  3. Çok samimi sıcak bir atmosfer.
    Tüm içecekler ve yemekler çok lezzetliydi. Köşede olduğumda kesinlikle geri döner.

Yoruma kapalı.