Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte

4.8
(20)

Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosenthaler Str. 71, Berlin – Germany

Telefon : 030 2823396

Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte Yol Tarifi

Zahnarztpraxis High Dental Dr. Ivo Hradsky und Kollegen Berlin-Mitte

Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosenthaler Str. 71, Berlin – Germany olan Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte, işletmesine 030 2823396 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zahnarztpraxis High Dental Dr Ivo Hradsky Und Kollegen Berlin Mitte Yorumları

  1. Dr. Schulze tedavi görüyor. İnanılmaz sayıda doktor, cerrah, ortopedist gördüm ve o açık ara EN İYİ. Enstrümanlar parmaklarının uzantısıymış gibi dikkatli, hassas ve ustaca kullanır. Özellikle endişeli hastalara da tavsiye ederim!

  2. Bugün acil servise geldim, inanılmaz nazikçe karşılandım ve çok yetkin ve özenli davranıldım. Çok teşekkür ederim!!

  3. Her şey mükemmel! Tedavi, yeterlilik, hizmet, ambiyans
    Dr. Hradsky ve son derece memnunum. En modern teknolojiye sahiptir, böylece her şeyi tek bir tedavide, geçici bağlantılar ve birden fazla randevu olmadan alabilirsiniz. Tedavileri oldukça profesyonel. Bekleme odasındaki süre asla 5 dakikadan fazla değildir. Ekip çok arkadaş canlısı ve cana yakın.

  4. Üç gün önce Dr. Hradsky bir implant yerleştirdi. Bunun anlamı: eski dişi çıkarın, çenede bir delik açın, pimi yerleştirin, geçici olanı üstüne koyun. Her şey 20 dakika sürdü. Sonrasında ağrım yok. Ve çok korktum … Mükemmel!

Yoruma kapalı.