Ziegert

4.5
(328)

Ziegert adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zimmerstraße 16, Berlin – Germany

Telefon : 030 220130523

Ziegert Yol Tarifi

ZIEGERT

Ziegert Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zimmerstraße 16, Berlin – Germany olan Ziegert, işletmesine 030 220130523 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ziegert ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ziegert yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ziegert hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ziegert ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ziegert ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ziegert için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ziegert bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ziegert sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 328

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ziegert Yorumları

  1. Bay Sarpkaya tek kelimeyle en iyisi. Gökhan her zaman yanımızda oldu ve bize her konuda mükemmel tavsiyeler verdi. Herkes ev alırken böyle bir kişinin yanında olmasını ister. Uzmanlığıyla nasıl parlayacağını bilen çok sıcak ve yardımsever bir insan. Tüm dileklerimizi yerine getirmeyi başardı. En büyük zafer, her şey bittikten sonra bana verdiği kahve ve hediye buluşmasıydı. Sadece mükemmel bir komisyoncu. Her şey için tekrar teşekkürler canım! Sonsuza kadar iletişim halindeyim.

  2. İki yıl önce Jason McLeod bize eşlik etti ve tavsiyelerde bulundu. Her zaman açık bir kulağı vardı, her zaman ulaşılabilir ve çok güvenilirdi. Kendimizi çok, çok iyi bakıldığımızı hissettik ve aynen tekrar yapardık (:

Yoruma kapalı.