Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu

3.4
(57)

Buca Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dumlupınar, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 32 02

Buca Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dumlupınar, Buca – İzmir olan Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu, işletmesine (0232) 420 32 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 57

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Özel Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. Özel Dramalı öğrenci yurdu kurucularından çalışanlarına çağdaş ve anlayışlı bir yönetim birimi ile öğrencilerin memnuniyetini sağlamıştır..
    Üniversiteye geldiğimiz senede böyle iyi bir yurt bulduğum için kendimi şanslı sayıyorum.Burada sevecen yüzleriyle bizi karşılayan yurdumuza çok teşekkür ediyorum.
    Yeni gelecek arkadaşlara tavsiyem burası kalabileceğiniz en güzel yurtlardan birtanesidir.Kurucularımızın güvenlik ve temizlik görevlilerimizin gösterdiği ilgi ve o güzel yaklaşımlarından çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.Dramalılar size aileniz kadar yakın, arkadaşlarınız kadar samimi bir ortam sağlayacaktır..
    Herşey için tekrardan çok teşekkür ederim.Sizi çok seviyoruz.

  2. Eğer yurtta kalıcaksanız yumurtanın bile extra sayıldığı en ucuz yerlerden alınmış yiyeceklere hazır olun öyleki a101de satılan ucuz köftelerden aldıklarında mutlu oluyoduk kışın saat 12den sonra petekleri kapatırlar bütün akşam açamam yazık değilmi derler paranızı 1 gün geç yatırırsanız sizi gecenin 2 sinde kaldırabilirler ailenizi aynı gün ararlar vericeğiniz parayla ev tutun paranızla rezil olmayın bucada erkek öğrenci yurtları rezalettir.

  3. Kesinlikle tercih edilmemeli. Yemekleri çok kötü. Sabah kahvaltısı kesinlikle doyurucu değil, ne kadar ucuz ve kalitesiz ürün varsa burda.Verilen vaatler yerine getirilmiyor. Diğer yorumları dikkate almayın eşine dostuna yazdırmış kesinlikle yalan yorumlar. Aklı olan kalmaz. Kalan arkadaşlara dramalı survivor hayatında başarılar dilerim.

  4. Ben 2 yıldır bu yurtta kalıyorum, bu dönem ile birlikte 3. yılım olucak. Ben şahsen yurttan gayet memnunum. Aile işletmesi olduğu için, yemeklerimizi yapan ayrı görevliler var temizlik için ayrı görevliler var ve bu konuda gayet titizler. Konumu itibari ile gayet güzel bir lokasyonda bulunmakta ve ısınma, internet, güvenlik vs… hizmetleri gayet iyidir. Ödeme konusunda, taksitler vs, bu konularda yapılan sözleşmede gayet uygun bir şekide yazılmatadır.

Yoruma kapalı.