Zahnarztpraxis Zahn In Mitte

3.9
(33)

Zahnarztpraxis Zahn In Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brückenstraße 6, Berlin – Germany

Telefon : 030 2791960

Zahnarztpraxis Zahn In Mitte Yol Tarifi

Zahnarztpraxis Zahn in Mitte

Zahnarztpraxis Zahn In Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brückenstraße 6, Berlin – Germany olan Zahnarztpraxis Zahn In Mitte, işletmesine 030 2791960 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zahnarztpraxis Zahn In Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zahnarztpraxis Zahn In Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zahnarztpraxis Zahn In Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zahnarztpraxis Zahn In Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zahnarztpraxis Zahn In Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zahnarztpraxis Zahn In Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zahnarztpraxis Zahn In Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zahnarztpraxis Zahn In Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zahnarztpraxis Zahn In Mitte Yorumları

  1. Uygulamadan çok memnunum. Her yerde yetkin ve çok hoş bir atmosfer. Her zaman oraya gitmeyi severim!

  2. Son derece samimi, güzel ve çok profesyonel. Burada kendinizi çok rahat hissediyorsunuz ve tavsiye edilmiş veya tedavi edilmiş hissediyorsunuz.

  3. Uygulama çok güzel ve diş hekimi Tien Hanım her şeyi sakin ve objektif bir şekilde anlatıyor. Kendinizi emin ellerde hissediyor ve tavsiyelerde bulunuyorsunuz. Tedaviler her zaman çok iyiydi!
    Bonus gerçek: Ben bir enjeksiyon fobisiyim, ancak enjeksiyon sırasında neredeyse hiçbir şey hissetmedim. Mutlak tavsiye!

Yoruma kapalı.