Eczane Ege Elif

2.5
(8)

Eczane Ege Elif adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, Özmen Cd. No: 145, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 426 95 09

Eczane Ege Elif Yol Tarifi

Eczane Ege Elif

Eczane Ege Elif İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, Özmen Cd. No: 145, Buca – İzmir olan Eczane Ege Elif, işletmesine (0232) 426 95 09 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eczane Ege Elif ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eczane Ege Elif yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eczane Ege Elif hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eczane Ege Elif ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eczane Ege Elif ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eczane Ege Elif için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eczane Ege Elif bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eczane Ege Elif sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Eczane Ege Elif Yorumları

  1. Müşterileriyle (hastalarıyla) çok ilgili bşr eczane….

  2. 4 mg olan ilacımı bana bilgi vermeden 2mg olarak vermişler farkedip döndüğümde 2 mg yazmıl dediler. Bi kontrol edelim deyip ısrarcı olduğumda baktılar. Tekrar sordum ne yazmış diye farketmez çok önemli değil dediler. Piyasada yokmuş o yüzden vermişler falan.Böyle bi durumda bilgilendirme yapmaya ihtiyaç duymuyorlar. Ayrıca eve gelip baktığımda 4mg ilaç fiyatı 197 lira 2 mg fiyatı 82 liraydı. Ne yapmaya çalıştıklarının takdirini size bırakıyorum.

  3. Çok çok memnunum elif demirbaş vede ekibine canıgönülden çok teşekkür ederim

  4. Fiyatları çok Yüksel
    Güneş kiremi vb cilt bakım ürünlerini çok yüksek fiyata satıyorlar ben o hatayı yaptım dikkat edin derim ????Araştırmadan almayın!

Yoruma kapalı.