Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer

4.8
(18)

Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oranienburger Str. 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 28484959

Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer Yol Tarifi

Zahnarzt Dr. Ulrike Heintzenberg und Philipp Wedemeyer

Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oranienburger Str. 4, Berlin – Germany olan Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer, işletmesine 030 28484959 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zahnarzt Dr Ulrike Heintzenberg Und Philipp Wedemeyer Yorumları

  1. Kalitenin bir bedeli vardır. Çok iyi iş, hoş bir atmosfer.
    Kendimi çok iyi bakıldığımı hissettim. Öneririz!

  2. Harika diş hekimi, endişeli hastalar için de şiddetle tavsiye edilir. Bay. Wedemeyer hastaya çok duyarlıdır. Yetkin, duyarlı ve insan doğası ile korkunuzu nasıl ortadan kaldıracağını bilir.Tüm ekip güler yüzlü ve profesyoneldir. Uygulamada kendimi iyi tavsiye edildiğimi ve tedavi edildiğimi hissediyorum.

  3. Burada parlayan değerlendirmeleri ile aynı fikirde olamaz. Doğumdan bir ay önce randevum vardı. Resepsiyon, samimi ve iyi organize edilmişti. Dişlerin iyice temizlenmesi. Ama bu tek olumlu şeydi. Diş (et) sağlığım kesinlikle daha iyi olabilirdi, ama hiç bu kadar baskı ve suçlulukla çalışan bir dişçiye gitmedim. Her şeyden önce, bana talimatlar da dahil olmak üzere en kötü periodontal hastalığın bir slayt gösterisini gösterdi (tabii ki hamileliğin sonunda tahriş olmuş diş etlerinin normal olduğu belirtilmemiş olsa da). Daha sonra, düzenli olarak diş ipi kullanmadığımı açıkça kabul edersem, doğmamış çocuğum için otomatik olarak kötü bir rol model olacağım iddia edildi. İyileşene kadar her üç ayda bir kontrole gelmem önerildi. Sonunda, birçok olumsuz tiradın tam tersi bir etkisi oldu: Bu uygulamaya bir daha asla ayak basmayacağım.

Yoruma kapalı.