Christburg Campus Ggmbh

4.4
(15)

Christburg Campus Ggmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Christburger Str. 14, Berlin – Germany

Telefon : 030 4431237100

Christburg Campus Ggmbh Yol Tarifi

Christburg Campus gGmbH

Christburg Campus Ggmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Christburger Str. 14, Berlin – Germany olan Christburg Campus Ggmbh, işletmesine 030 4431237100 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Christburg Campus Ggmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Christburg Campus Ggmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Christburg Campus Ggmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Christburg Campus Ggmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Christburg Campus Ggmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Christburg Campus Ggmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Christburg Campus Ggmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Christburg Campus Ggmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Christburg Campus Ggmbh Yorumları

  1. Okul kızımızın dileğiydi, oraya gitmeyi sever.
    Hıristiyan İnanç Perspektifinde Eğitim.

  2. Başka hiçbir işyerinde ekip çalışması bu kadar önemli ve uygulanmış değildir. Her zaman dostça bir şekilde, özellikle Spandau konumunda destekledik, cesaretlendirdik, eleştirdik ve inşa ettik! Çalışma ortamı o kadar olumluydu ki sadece takımda ve okul yönetiminde kendinizi rahat hissedebilirsiniz!

  3. Çok iyi bir okul. Öğretmenler çocuklara sevgiyle öğretmeye devam ediyor. Ve sonra iyi bir sınıf ortamında çok daha fazla şey öğreniyorlar.

    Yaratıcılık ve sahne deneyimi her ay büyük aylık bitişlerde teşvik edilir ve sunulur.
    Ebeveynler olarak her seferinde mutluyuz ve öğretmenlerin bağlılığına hayran kalıyoruz.

Yoruma kapalı.