Yada Yada Breakfast Club

4.4
(423)

Yada Yada Breakfast Club adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Köpenicker Str. 93, Berlin – Germany

Telefon : 0176 41874566

Yada Yada Breakfast Club Yol Tarifi

YADA YADA breakfast club

Yada Yada Breakfast Club Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Köpenicker Str. 93, Berlin – Germany olan Yada Yada Breakfast Club, işletmesine 0176 41874566 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yada Yada Breakfast Club ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yada Yada Breakfast Club yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yada Yada Breakfast Club hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yada Yada Breakfast Club ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yada Yada Breakfast Club ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yada Yada Breakfast Club için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yada Yada Breakfast Club bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yada Yada Breakfast Club sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 423

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yada Yada Breakfast Club Yorumları

 1. Very nice breakfast club with great menu. Very well prepared breakfast dishes. Friendly staff with good service. We liked it a lot and I can really recommend it but come early.

 2. Vay canına, burası harika!
  Çok samimi ve çok şık bir yer.
  Şehirdeki en iyi smoothie!
  Kafe çok rahat ve güzel onu sevdim.

 3. Bu yere sayısız kez gittim ve çoğunlukla krep sipariş ediyorum. Beni asla hayal kırıklığına uğratmadığını söylemeliyim. Şehirdeki en iyi krepler!!

 4. Samimi ve neşeli bir karşılama aldık. Kahve tadı çok güzel ve simitlerimiz taze doluydu 🙂

  Kafe konforlu bir şekilde döşenmiştir ve servis her zaman özenlidir.

  Geri gelmeyi çok isteriz.

Yoruma kapalı.