Blumen Vanessa

3.8
(46)

Blumen Vanessa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Torstraße 113, Berlin – Germany

Telefon : 030 40301471

Blumen Vanessa Yol Tarifi

Blumen Vanessa

Blumen Vanessa Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Torstraße 113, Berlin – Germany olan Blumen Vanessa, işletmesine 030 40301471 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blumen Vanessa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blumen Vanessa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blumen Vanessa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blumen Vanessa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Blumen Vanessa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blumen Vanessa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blumen Vanessa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blumen Vanessa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 46

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Blumen Vanessa Yorumları

  1. Süper kaba ve düşmanca. Hiçbir şey satın almazsan ve sadece etrafına bakmak istersen, orada çalışan adam başını belaya sokar. Kendi dilinde çok agresif ve yüksek sesle konuşmaya başladı. Profesyonelce değil !! Ve bu arada, fiyatlar da çok pahalı

  2. En güzel çiçekler için teşekkür ederim, her zaman onlara sahip olduğunuzda çok taze seçim harika. Yıllardır haftada iki kez geliyorum. ❤️ ????

  3. daha fazla servis mümkün değildir, sabah sipariş edilir, Cumartesi gecesi gece yarısı şahsen teslim edilir, motora göre kibar ve nazik: endişelenmeyin – bunu yapacağız – artı beklediğiniz gibi buket yaratıcı ve güzel, aynen istendiği gibi – ayar nadiren bulunur, çok teşekkür ederim

Yoruma kapalı.