Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten

4
(331)

Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Potsdamer Platz, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten Yol Tarifi

Winter World on Potsdamer Platz (Tiergarten)

Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Potsdamer Platz, Berlin – Germany olan Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten , işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 331

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Winter World On Potsdamer Platz Tiergarten Yorumları

  1. Yemek ve içmek için iyi bir yer. Satıcılar nedense en iyi insanlar değil.

  2. Sürgülü bir cazibe merkezinin yanında, farklı yiyecek ve içeceklerin bulunduğu küçük bir kış pazarı çocukları sevindirecek. Akşamları aşırı kalabalık olacak ve kuyruklar oldukça uzun olacak, bu yüzden dinlenecek bir yer arıyorsanız iyi olmayabilir.

  3. Hiç hoş bir deneyim değil, girişte bulunan mulled şarap standında çok kaba personel. Üstelik kalabalık ve pahalıydı. Yapabilseydim, sıfır yıldız verirdim.

  4. Buz yolculuğu için harikaydı ama bunun dışında orada pek eğlence yok.

Yoruma kapalı.