Pure Origins Estate Coffee

4.1
(567)

Pure Origins Estate Coffee adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Georgenstraße 193 Stadtbahnbogen, Berlin – Germany

Telefon : 030 20639668

Pure Origins Estate Coffee Yol Tarifi

Pure Origins Estate Coffee

Pure Origins Estate Coffee Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Georgenstraße 193 Stadtbahnbogen, Berlin – Germany olan Pure Origins Estate Coffee, işletmesine 030 20639668 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pure Origins Estate Coffee ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pure Origins Estate Coffee yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pure Origins Estate Coffee hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pure Origins Estate Coffee ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pure Origins Estate Coffee ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pure Origins Estate Coffee için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pure Origins Estate Coffee bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pure Origins Estate Coffee sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 567

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Pure Origins Estate Coffee Yorumları

  1. Harika bir yer, çok güzel bir vibe, iyi pastalar ve iyi personel. Sadece sıcaklığın biraz daha sıcak olmasını isterdim ama enerji kıtlığı olduğunu ve ayrıca virüs kurallarına göre bir kapının açık kalması gerektiğini anlıyorum.

  2. İyi personel, çok iyi ve taze hazırlanmış yemekler, temiz, mükemmel kahve, ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

  3. Jak ktoś jest w okolicy i szuka miejsca na kawę, to warto przyjść. Kawiarnia cieszy dużą popularnością wśród studentów, gdyż obok znajduje się Uniwersytet Humboldtów. Ceny są delikatnie wyższe niż przeciętnie w Berlinie

  4. This cafe has great atmosphere, very nice setup, great food (snacks and sandwiches) and awesome coffee!! The staff is very friendly, smiling and accommodating. Also, it’s dog friendly ????☺️
    Try the falafel wrap in the afternoon and any toast in the morning along with a cup of coffee. Great value for money!

Yoruma kapalı.