Vodafone Hakan Iletişim

5
(8)

Vodafone Hakan Iletişim adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Adnan, Menderes Cd. No:131/B, Buca – İzmir

Telefon : 0554 422 72 22

Vodafone Hakan Iletişim Yol Tarifi

Vodafone Hakan Iletişim

Vodafone Hakan Iletişim İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Adnan, Menderes Cd. No:131/B, Buca – İzmir olan Vodafone Hakan Iletişim, işletmesine 0554 422 72 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Hakan Iletişim ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vodafone Hakan Iletişim yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vodafone Hakan Iletişim hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vodafone Hakan Iletişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vodafone Hakan Iletişim ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vodafone Hakan Iletişim için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vodafone Hakan Iletişim bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vodafone Hakan Iletişim sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Vodafone Hakan Iletişim Yorumları

  1. Bu sektörde güvenebildigim tek adres, bütün memur arkadaşlar buraya geliyoruz..

  2. Hızlı servis,güler yüzlü hizmet,uygun fiyat.Daha ne olsun,teşekkürler Hakan iletişim ????

  3. Esnaf olarak güvendiğim bir arkadaş, asla kandırmak yok sonuna kadar dinler ve yardımcı olur sabırlı ve güler yüzlü, paradan önce insan kazanma derdinde, hayırlı işlerin olsun

  4. Telefonum suya düştü, geldim kendisi 10 dakikada işimi çözdü..iyi bir arkadaş, tavsiye ederim.Memur emeklisiyim, fiyatlarda yardımcı olur arkadaşlar ????

  5. Tanıştıktan sonra başkasıyla çalışmazsınız!..
    Bana göre nesli tükenmekte olan güzel esnaflardan,güzel insanlardan biri.
    Güvenerek iş yaptırabilirsiniz.Gözünüz arkada kalmaz…Tavsiye ederim…

Yoruma kapalı.