Marriage Office

3.4
(402)

Buca Buca Marriage Office adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız, 220. Sk. No:79, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 442 13 13

Buca Buca Marriage Office Yol Tarifi

Buca Marriage Office

Buca Marriage Office Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız, 220. Sk. No:79, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Buca Marriage Office, işletmesine (0232) 442 13 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Marriage Office ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Marriage Office yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Marriage Office hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Marriage Office ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Marriage Office ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Marriage Office için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Marriage Office bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Marriage Office sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 402

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Marriage Office Yorumları

  1. İzmire yakışmayan bir nikah sarayı koltuklar çökük girişte hes kodu sorgulama yok dezenfektan yok takı bahçede diye bir anons ???? müzik tesisatı yok telefondan mikrofona fon müziği verilmesi başka bir harikaydı çocuğun teli çalmasa fon müziği iyiydi ????belediye başkanını Denizli nikah saraylarlarını kongre merkezlerini bir gezmesini tavsiye ediyorum. İnsanların en mutlu gününü izdihama çeviren bir nikah sarayı park yeri olmaması ayrı bir facia ne diyim daha

  2. Nikahımın kıyıldığı yer. 1000 kez olsa yine evet derim. Son dakika yetişip aldığımız randevu için yardımcı olan emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  3. Çok çok kötü,yıkık dökük viran bir yer adeta terkedilmiş metruk bir bina,,bahçesi gece leri şarapçıların keşlerin mekanı olmuş, otoparkı kırık içki şişeleri dolu bahçesi umumi tuvalet gibi kullanılıyor yazık belediyecilik bu değil,böyle bir yerin, ancak bilgisayar oyunlarında yada film lerde olabilecegini zannediyordum

  4. Salon içerisinde corona kurallarına uygun bir düzen var.Salon klimalar çalışıyor.Bekediyenin binayı bakıma alması gerekli.

  5. Erkek WC lambaları yanmıyor, yerlerde çöpler var, ilgili memurlar ne için maaş alıyorlar? Çok yazık çok!

Yoruma kapalı.