Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m

2.6
(47)

Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. 107/AB, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 08 88

Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m Yol Tarifi

Türk Telekom - TEKPA İLETİŞİM

Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. 107/AB, Buca – İzmir olan Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m, işletmesine (0232) 452 08 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Türk Telekom Tekpa İleti̇şi̇m Yorumları

  1. Telefondan arıyoruz açan yok. Gidiyoruz muhatap bulamıyoruz. İzmirin en kalabalık semtinde türk telekomun yarattığı altyapı rezilliğini çeşitli yollardan her şekilde paylaşıcam.

  2. Buca meydandaki bayinin çözümsüz ve ukala davranışını “şube farkı” dedirten, İşini yapmaya çalışan, ilgili, güleryüzlü ÇÖZÜM ÜRETEN şube teşekkür ederim (melisa Hnm.)

  3. Hayatımda bu kadar kaba bir çalışan görmedim, yarım saat sıra bekledik ilgilenen yok, uyarı birşey yok , sıra geldi işlemin bitmek üzere çöpleri toplayan personel geldi bağır çağır sen oraya geç sen buraya geç!! işinizi düzgün yapacaksanız kapıda karşılayın sosyal mesafe maske ne uyarınızı yapın sırf artistik olsun diye iş yapıyormuş gibi görünmek için iş yapmayın. Bundan sonra kapısından geçmem …

  4. 2 martta telefon aldim aylik 320 ödemeli bu da hediyeniz denip ihtiyacım olmayan kulaklik verdiler ayni aksam güncel faturamda aylik 320 telefon 20 tl ise kulaklık yansitilacağını gördüm.Turktelekom cozum için bayiye gidin diyor bayii ise evet hediye ama telefonun aylik ödemesi 340 tl diyor dikkat edin hediye denip elde kalmış malzemeyi size satmasınlar.yasal yollara başvurdum.bayan da çok kaba.

  5. Müşteri memnuniyeti anlayışına dikkat edilmesi gerekiyor. Bilgi almak veya uygun tarife için gidiyorsunuz bilgi alamadan çıkıyorsunuz.

Yoruma kapalı.