Yamanlar Su

2
(4)

Buca Yamanlar Su adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 333/1 sokak N1, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 31 70

Buca Yamanlar Su Yol Tarifi

Buca Yamanlar Su

Buca Yamanlar Su İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 333/1 sokak N1, Buca – İzmir olan Buca Yamanlar Su, işletmesine (0232) 420 31 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Yamanlar Su ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Yamanlar Su yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Yamanlar Su hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Yamanlar Su ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Yamanlar Su ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Yamanlar Su için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Yamanlar Su bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Yamanlar Su sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yamanlar Su Yorumları

  1. Böle saygisiz bir firma olamaz su siparişi veriyoruz adrese su getirmiyorlar 3 saatte bir su gelmez mi birde sekreter hanim efendileri artist bir artist ki sormayin su gelmediği icin 3 kere aradik en son adresimizi silin deyince iyi olur deyip telefon kapatıyorlar insanlarin yüzüne paraları fazla galiba böle bir esnaflik yok kesinlikle tavsiye etmiyorummmmm

  2. Telefonda bulunan arkadaşa aile terbiyesi verilmemiş anlaşılan? 3 saat su bekliyoruz arayıp iptal edince iyi olur falan diyor hanımefendi. Sanki babasinin oglu ile konuşuyor öyle işletme olmaz işletmecisi kimse bu konuda acil çözüm uretmeli yoksa bu işletme çok dayanmaz. Etrafımda da söyleyenler var artık onlarlada irtibata geçip aboneliği iptal ettiricem.

Yoruma kapalı.