Thantawan Thai Massage

4.4
(44)

Thantawan Thai Massage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Str. 66, Berlin – Germany

Telefon : 030 20453081

Thantawan Thai Massage Yol Tarifi

Thantawan Thai-Massage

Thantawan Thai Massage Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Str. 66, Berlin – Germany olan Thantawan Thai Massage, işletmesine 030 20453081 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Thantawan Thai Massage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Thantawan Thai Massage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Thantawan Thai Massage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Thantawan Thai Massage ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Thantawan Thai Massage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Thantawan Thai Massage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Thantawan Thai Massage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Thantawan Thai Massage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 44

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Thantawan Thai Massage Yorumları

  1. Sıcak bir taş masajı yaptım ve bu mutlak bir rüyaydı – buraya düzenli olarak geleceğim! Personel son derece cana yakın ve yardımseverdi

  2. Üst masaj. İki masöz, ilk hareketlerden hemen sonra ve biz onlara ne gibi sorunlar yaşadığımızı söylemeden tanıyabildiler. Böylece herkes belirli bir odak noktası olan bir masaj aldı.
    Daha sert bir tutuş isteme eğilimindeydik. Her şeyiyle çok iyi 🙂

  3. Çok sevimli insanlar. Güzel masaj, çok yetenekli. Temiz ve son derece rahatlatıcı.
    Teşekkürler 🙂

  4. Love it! Amazing service and relaxing atmosphere! The massagers are all from Thailand! I have visited here for more then 3 times(and I just moved here ~1 month). Another plus is the front desk speaks English.

Yoruma kapalı.