Café Buchhandlung

4.3
(227)

Café Buchhandlung adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tucholskystraße 32, Berlin – Germany

Telefon : 030 40042934

Café Buchhandlung Yol Tarifi

Café Buchhandlung

Café Buchhandlung Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tucholskystraße 32, Berlin – Germany olan Café Buchhandlung, işletmesine 030 40042934 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Café Buchhandlung ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Café Buchhandlung yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Café Buchhandlung hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Café Buchhandlung ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Café Buchhandlung ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Café Buchhandlung için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Café Buchhandlung bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Café Buchhandlung sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 227

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Café Buchhandlung Yorumları

  1. Harika bir dükkan, çok ucuz, rahat, güzel ve özenli hizmet! Bu bölgede nadir bulunan bir istasyon vagonu

  2. One of the best cafe/bar I have visited in Berlin. I loved the music being played by the DJ on the night of 10.12.2021. Kudos.

Yoruma kapalı.