Tekno Test 4×4 Ekspertiz

3
(6)

Buca Tekno Test 4×4 Ekspertiz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Beyazevler, 544. Sk. No: 98/A, Buca – İzmir

Telefon : 0532 345 60 19

Buca Tekno Test 4×4 Ekspertiz Yol Tarifi

Tekno Test 4x4 Ekspertiz

Tekno Test 4×4 Ekspertiz İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Beyazevler, 544. Sk. No: 98/A, Buca – İzmir olan Tekno Test 4×4 Ekspertiz, işletmesine 0532 345 60 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tekno Test 4×4 Ekspertiz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tekno Test 4×4 Ekspertiz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tekno Test 4×4 Ekspertiz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tekno Test 4×4 Ekspertiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tekno Test 4×4 Ekspertiz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tekno Test 4×4 Ekspertiz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tekno Test 4×4 Ekspertiz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tekno Test 4×4 Ekspertiz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Tekno Test 4×4 Ekspertiz Yorumları

  1. Aldığım aracı galeri ekspertiz için buraya götürdü, verdikleri rapora göre aldığım aracın raporda yazılmamış bir sürü eksiği çıktı. motor, şanzıman sorunlu çıktı, yeniden tespit yaptırdım avukatım ilgileniyor

  2. Aracımı 06/08/2019 tarihinde izmir/gaziemir de bir oto galeriden aldım. Aracımı hemen yanındaki güvenilir diye bahsettikleri teknotest 4X4 firmasına verdim ve bana aracımda olan şeyleri söylediler, ve aracımı satarken alıcı şahıs kompites te soktu ve sonuç aşağıdaki gibi çıktı. 1 – Kaput sök tak dendi, ama kaput orijinal siyahı ile değişmiş. 2- Sağ podyelerde işlem olduğunu söylediler.
    3- Araç beyni açılıp tamir edilip tekrardan silikon ile kapatılmış.
    4- difransiyel ötüyor ve değişmesi gerekiyormuş ve değişti.
    Aracımı zarar ederek sattım ve daha da arızası çıkıyor mecburen yaptırmak zorunda kalıyorum zararında zararını ettiğim için böyle firmalara dikkat edin kompitest e sokarken şimdi soracaksınız aldığın galericiye söyle diye ona zaten ihtar çektim.

  3. 12.06.2020 tarihinde aldığım Audi a5 quattro marka aracı burada yaptıkları experde şanzımanı +- çalışmadığı dışında olan hiç bir sorunu rapora yazmayan ön takımı kule takozlarına kadar dağınık olan arka amortisörleri patlak olan direksiyon pompası arızalı olan lastikleri bitik arabayı sorunsuz diye geçirip rapor veren firmadır.

Yoruma kapalı.