Elvi Beauty Garden

4.4
(42)

Elvi Beauty Garden adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Lebuser Str. 13, Berlin – Germany

Telefon : 030 42015487

Elvi Beauty Garden Yol Tarifi

Elvi - Beauty Garden

Elvi Beauty Garden Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Lebuser Str. 13, Berlin – Germany olan Elvi Beauty Garden, işletmesine 030 42015487 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elvi Beauty Garden ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elvi Beauty Garden yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elvi Beauty Garden hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elvi Beauty Garden ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Elvi Beauty Garden ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elvi Beauty Garden için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elvi Beauty Garden bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elvi Beauty Garden sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Elvi Beauty Garden Yorumları

  1. Harika bir deneyim her zaman. Kirpiklerimi Ha tarafından yaptırdım, o inanılmaz. Her iki haftada bir dolum alıyorum, ama kalite çok iyi olduğu için daha uzun sürebileceğime eminim. Salon çok güzel ve çok temiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

  2. Yüze gittim ve sonuçtan ve performanstan çok memnunum. Çok güzel dekore edilmişti ve herkes çok iyiydi! Ben sadece tavsiye edebilirim !!

  3. Tavsiye üzerine manikür mot Shellac için oraya gittim. Ertesi gün düzeltmeye gitmek zorunda kaldım çünkü bir çivi zaten yarı yarıya kurtarılmıştı. Üç gün içinde tüm tırnaklar için durum böyleydi. Marka hakkında sorulduğunda geri bildirime yanıt yok ve profesyonel, yetkin bilgi yok.
    Kesinlikle tavsiye yok!

  4. Bugün ilk kez orada olduğumu ve kirpiklerime hacim kazandırdığını söylemeliyim, çok heyecanlıyım! Harika görünüyor ! Bütün dükkan güzel bir şekilde döşenmiş ve çok temiz ve patron ve çalışanı süper güzel ve gerçekten arkadaş canlısı! Bu dükkanı herkese tavsiye ederim ve şimdiden bir sonraki ziyaretimi dört gözle bekliyorum! Lg Sarah

Yoruma kapalı.