Tcm Massage Parlor And Pedicure

4.5
(26)

Tcm Massage Parlor And Pedicure adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kollwitzstraße 12, Berlin – Germany

Telefon : 030 92900404

Tcm Massage Parlor And Pedicure Yol Tarifi

TCM massage parlor and pedicure

Tcm Massage Parlor And Pedicure Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kollwitzstraße 12, Berlin – Germany olan Tcm Massage Parlor And Pedicure, işletmesine 030 92900404 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tcm Massage Parlor And Pedicure ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tcm Massage Parlor And Pedicure yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tcm Massage Parlor And Pedicure hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tcm Massage Parlor And Pedicure ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tcm Massage Parlor And Pedicure ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tcm Massage Parlor And Pedicure için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tcm Massage Parlor And Pedicure bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tcm Massage Parlor And Pedicure sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Tcm Massage Parlor And Pedicure Yorumları

 1. Bütün ağrılar gitti. İçsel olarak doğruldum ve fiziksel ve duygusal olarak dengelendim. Tedavi etkili ve bütünseldir.
  Bırakabilirsin ve emin ellerdesin. İlk etapta çok fazla birikmemek için geri gelmeye devam edeceğim. Fiyatla ilgili olarak çok değerli bir şey elde edersiniz: iyi ve özgür hissetmek.

 2. Bu bir refleksoloji masajı değil, sadece bir masajdı. Kız hangi noktaya dokunduğunu açıklamadı. Refleksoloji okuyorum ve bunu bekliyordum..

 3. Sırtım ve boynum için, masaj keyfi için teşekkür ederim.Her masajdan sonra sırt hemen düzeliyor, dik tutmak istiyorum, tüm teller çıkarılır, ruh hali yükselir, hafiflik hissi oluşur. İlginiz için teşekkürler, teşekkürler Alexander! Herkese tavsiye edilir!

 4. Acımasız ve kesin

  Boyun, sırt, omuz ve kol masajını şiddetle tavsiye edebilirim. Bunu yaparken sırt ekstansörümün her gergin noktası cerrahi bir hassasiyetle ve daha önce hiçbir masajda tatmadığım bir kuvvetle gevşetildi. Acı eşiğimin asla aşılmamasını etkileyici buldum. Ben bir şey söylemeden, masöz görünüşe göre her noktanın benim için ne kadar acı verici olduğunu fark etti. Yine de, birkaç kez kibarca bir şeyin canımı çok mu yaktığını yoksa biraz fazla mı sıcak olduğunu sormuştum.
  Tamamen hevesliyim.

 5. Masaj tamam, ortam çok sade / çok basit, konfor faktörü verilmemiş.

Yoruma kapalı.