Zahnarzt Danziger 141

4.9
(28)

Zahnarzt Danziger 141 adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Danziger Str. 141, Berlin – Germany

Telefon : 030 4236795

Zahnarzt Danziger 141 Yol Tarifi

Zahnarzt Danziger 141

Zahnarzt Danziger 141 Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Danziger Str. 141, Berlin – Germany olan Zahnarzt Danziger 141, işletmesine 030 4236795 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zahnarzt Danziger 141 ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zahnarzt Danziger 141 yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zahnarzt Danziger 141 hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zahnarzt Danziger 141 ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zahnarzt Danziger 141 ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zahnarzt Danziger 141 için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zahnarzt Danziger 141 bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zahnarzt Danziger 141 sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zahnarzt Danziger 141 Yorumları

 1. Hiç kimse mükemmel değildir, ancak bu diş hekimliği uygulaması sürekli olarak nazik, profesyonel ve yardımcı olmuştur.

  Her iki diş hekiminden de hem acil hem de kozmetik vakalarda tedavi gördüm. Onlar mükemmeldi.

  Resepsiyon personeli sabırlı ve yardımsever.

  Deneyimlerimde gerçek bir mücevher.

 2. Çok cana yakın ve olumlu personel, gerekirse İngilizce konuşmaya açıklar ve sürecin her adımında sizinle konuşuyorlar. Önermek!

 3. Bu uygulamada spontane bir randevum var. Ziyaretin başından sonuna kadar, resepsiyon personeli ve diş hekimi Bay Schernberger ve asistanı bana karşı çok iyi ve sıcaktı. Diş sağlığınızla ilgili her şeyi açıklarlar ve hatta tekniğinizi nasıl geliştirebileceğiniz konusunda size ipuçları verirler. Fiyatlar da çok makul (gereksiz tedaviler yok).
  Dürüst olmak gerekirse, çok memnunum. Ben sadece uygulamayı tavsiye edebilirim.

 4. Gitmeyi sevdiğiniz bir diş hekimi: keyifli bir uygulama. Çok arkadaş canlısı uygulama ekibi. Diş bakımı, profilaksi vb. konusunda çok yetkin tavsiyelerle en iyi diş temizliği. Geri gelmekten memnuniyet duyarım. Çok teşekkürler. Aynen böyle devam!

 5. Şiddetle tavsiye edilir. Personel, mega yetkin, çok samimi ve accomodating. Dentofobim olmasına rağmen kendimi rahat hissetmemin sebeplerinden bazıları. Başka bir diş kliniğine asla gitmeyeceğim. Bu klinik benim sadakatime sahip.

Yoruma kapalı.