Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin

4.8
(12)

Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Brunnenstraße 195, Berlin – Germany

Telefon : 01522 8321111

Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin Yol Tarifi

Tantra Massage Berlin by Sodasi- Tantra Massage to Hotels in Berlin

Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Brunnenstraße 195, Berlin – Germany olan Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin, işletmesine 01522 8321111 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Tantra Massage Berlin By Sodasi Tantra Massage To Hotels In Berlin Yorumları

  1. Tantra masajına ilk kez başlamıştım ve gerçekten gergindim. Natasha otel odama geldi ve ilk 30 dakika konuştuk. Benimle ne yapacağını tam olarak biliyordu. El aşağı – gerçekten söyleyebilirim – bu şimdiye kadar yaşadığınız en iyi masaj oldu!

  2. Gerçekten harika bir masaj oldu. Kesinlikle tavsiye ederim

  3. Kesinlikle tamamen rahat hissetmek isteyen herkese tavsiye! Teşekkürler Sodasi- Gelecek ay görüşürüz.

Yoruma kapalı.