Strandbad Mitte

4.3
(530)

Strandbad Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kleine Hamburger Str. 16, Berlin – Germany

Telefon : 030 24628963

Strandbad Mitte Yol Tarifi

Strandbad Mitte

Strandbad Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kleine Hamburger Str. 16, Berlin – Germany olan Strandbad Mitte, işletmesine 030 24628963 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Strandbad Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Strandbad Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Strandbad Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Strandbad Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Strandbad Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Strandbad Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Strandbad Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Strandbad Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 530

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Strandbad Mitte Yorumları

 1. Rahattı ve koşullar dostçaydı. Gıda Tamam ama yüksek fiyat haklı değil. oraya yüzmeye gitmem 😉

 2. Yemekler mükemmeldi ve fiyatlar adil! Kesinlikle bununla ikramiyeyi git. Bulduğuma sevindim!

 3. Gıda Tamam ama hizmet arzulanan bir şey bırakıyor.
  Hem terasta hem de içeride güneşte birkaç masa vardı, ancak bize bu masaların rezerve edildiği söylendi. Bu nedenle, Pazar brunch servisi için bir saatlik beklemeyi ilan ederek odanın arka tarafına oturduk.
  Bekleme sırasında masalar boş kaldı ve daha iyi bir masaya oturmanın mümkün olup olmadığını sorduk. Bunun mümkün olmadığı söylendi, sonra komşuların bu masalardan birine taşındığını gördük… Bu açıklamayı yaptığımızda çok güldük.
  Garsonların çok düşmanca olması çok kötü.

 4. Kahvaltı için oradaydık. Süper lezzetli seçim, sadece her şeyi sipariş etmek istiyorsunuz. Kalite mükemmel, servis hızlı ve cana yakın, iç mekan büyülü. Açık tavsiye.

 5. Böyle güzel bir yer ve böyle iyi yemek. Havuzda yemek yemek kesinlikle çok güzel bir deneyim.

Yoruma kapalı.