Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic

4.5
(49)

Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, Seyfi Demirsoy Cd. 13 B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 452 54 51

Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic Yol Tarifi

Special Km Dent Oral and Dental Health Clinic

Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, Seyfi Demirsoy Cd. 13 B, Buca – İzmir olan Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic, işletmesine (0232) 452 54 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Special Km Dent Oral And Dental Health Clinic Yorumları

 1. Bu hafta önce oğlumun kaza sonucu ön dişinde hasar varmı diye kontrole gittik, film çekildi ve hemen kanal tedavisine başlamamız gerekiyor dendi, hatta hemen başlayalım dediniz,. Diş etinde yüzeydeki ödem için kanal tedavisi şartmış! Yoksa Diş kaybedilecekmiş MİŞ, (700TL) İnandırıcı ve samimi gelmediği için çıkıp, aynı gün 2 farklı diş hekimine daha gittim Menderes Caddesi üzerinde,. Diş ve diş etinde hiç bir sorun olmadığını çarpışma dan kaynaklı bir ödem olduğu ve 3-4 güne kendi kendine kaybolacağı söylendi iki farklı diş hekimi tarafından., ( kanal tedavisi konusuna ise sadece güldüler)
  Size geliyorsam GERİZEKALI sanmayın! Ücretini size ödeyerek, sadece doğru düzgün hizmet almaya geliyoruz,. Buda Aklınızın bir köşesinde dursun.
  EDIT: 25.02.2021- belirtilen diş için yapılan güncel kontrol de diş canlı ve sorun yok!
  2 gündür ilgili polikinikten farklı kişiler oğlumu ve beni arayıp kişisel deneyimimizi paylaştığımız paylaşımızı kaldırmamızı aksi halde dava edeceklerini belirterek tehdit ediyorlar., atladıkları konu ise, belirttiğim açıklamasını yaptığım durum, polikiliniğiz ile ilgili yaşadığımız bir müşteri deneyimidir, tabiki davacı olabilirsiniz ancak tekrar belirteyim öldü dediğiniz diş şuan hiçbir tedavi görmediği halde sağlam ve canlı!
  Tutarsız dediğiniz husus ise ısrarla gittiğimiz hekimleri öğrenmek istemeniz buna karşılık bu hekimleri sizinle paylaşmamış olmamız., Buda bizi tutarsız mi yapıyor?
  Yapılacaklar çok basit, davacı olursunuz, bilirkişi ataması yapılır? Bilirkişi sizin öldü dediğiniz diş için diş ölü değil canlı der! Ki durum da zaten bu.. O zaman ne diyeceksiniz?
  Beklediğimbasit bir özür dilemenizdi!
  EDİT; 7.4.2021 hala bekliyorum! Dava edicektiniz? Avukatınıza arattırıp hala tehdit ediyorsunuz! Aramayın dava açın! HAKLIYIM, siz HAKSIZSINIZ! Davanızı bekliyorum, somut delillerim ile bekliyorum. Bende karşı dava açıcam.

 2. Temizliğe önem veren işini bilen güler yüzlü sekreterlerine ve profesyonel doktorlarına çok teşekkür ediyorum benim ve ailem için İzmir in en iyisi olduğunuzu söyleyebilirim.

 3. Dr.Barış Bey gerçekten işinde iyi bir doktor, eli aşırı hafif. Dişçi korkum olmasına rağmen tek başıma gönül rahatlığı ile gittiğim bir klinik ve güven veren bir hekim. Barış Beyi kesinlikle tavsiye ederim. ☆☆☆☆☆

 4. Daha önce diş tedavisi için gitmiştim. İki dişime biri kanal tedavisi diğeri dolgu olmak üzere seramik kaplama işlemleri yapıldı. Ama sağ iki dişimi kullanamamaya başladım ağrıdan. Tekrar gittiğimde seramik kaplamalardan dolayı ufak bir işlemle halledilebileceğini söylediler kaplamada yükseklikler varmış. Tekrar işlem yapıldı ama aynı şikayetim devam etti. Şimdi gittiğimde ise bir tarafta inatçı sinir enfeksiyonu var o dişin çekilmesi gerektiğini alt dişin de kanal tedavisi gerektiğini söylüyorlar. Üçe beşe bakmayalım özelde dişimizi yaptıralım diyoruz dişimizden de oluyoruz. Başka bir kliniğe gidip eğer kanıtlanması mümkün bir durum varsa tüm yasal haklarıma da başvuracağım. Pahalı olsun ama düzgün iş yapsınlar bari diye geliyoruz daha da beteriyle karşılaşıyoruz.

 5. Şimdiye kadar yaşadığım en acısız ve rahat diş deneyimiydi. Temizlik, düzen, sistem hepsi 10 numara. Keşke daha önce sizlerle tanışsaydım

Yoruma kapalı.